Jau keturiolika metų, nuo 2004 m., prekiaujame įvairiomis sporto prekėmis aktyvioms šeimoms – nuo stalo teniso iki batutų, nuo baseinų iki treniruoklių. Buvome ir esame atidūs klientui, siūlome tik atsakingai parinktas kokybiškas prekes. Jas atsivežame tiesiogiai iš mūsų tiekėjų Olandijoje ir Prancūzijoje.
Joy Sport treniruoklių gamintoją pasirinkome kaip vieną žinomesnių prekybinių ženklų Europoje. Ypatingai tvirti, plieniniai, didelį svorį išlaikantys, ilgaamžiai treniruokliai, kurie tarnauja klientams ilgus metus.
Norėtume pasidžiaugti, kad mūsų įmonė, UAB „Braitech“, ir vėl pateko tarp stipriausių Lietuvoje įmonių, turėdama aukštą mokumo reitingą. Tokį reitingą 2017 metais turėjo tik nedidelė dalis visų Lietuvoje veikiančių įmonių. Kaip įvertinti stipriausieji? Svarbiausias vertinimo kriterijus – aukštas mokumo reitingas. Tokia įmonė gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikimi, gali laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.
Mus džiugina visi besikreipiantys į mus, tik besidomintys ar perkantys, stengiamės visais atvejais rūpestingai Jus aptarnauti, kad liktumėte patenkintais naujai įsigyta preke ir mūsų kolektyvu.
Didžiausia vertybė mums esate Jūs!
Nuoširdžiai Jūsų, Jurgita, Ramūnas, Jūratė, Tomas, UAB “Braitech”